Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської Районної Державної Адміністрації

Кадрова служба

Ми пишаємось:

Зацаринна Галина В'ячеславівна - Заслужений вчитель України

Вчителі-методисти

Волощук В.В., учитель біології Городнянської районної гімназії
Дмуха Н.А., учитель хімії Городнянської районної гімназії
Лепень В.Ф., учитель історії та правознавства Городнянської районної гімназії
Грабовець О.А., учитель російської мови та літератури Городнянської районної гімназії
Зацаринна Г.В., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Слюнкова Г.І., учитель російської мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Плотникова В.В., учитель історії та правознавства Городнянської ЗОШ  І-ІІІ ст. № 2
Новик Л.П., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Болох В.А., учитель музичного мистецтва Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Болох Н.В., учитель музичного мистецтва Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Шуляк М.І., учитель української мови та літератури комунального закладу «Городнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»

Старші вчителі

Федоренко М.П., учитель хімії Городнянської районної гімназії
Шумська О.В., учитель географії Городнянської районної гімназії
Пташка А.Ф., учитель трудового навчання Городнянської районної гімназії
Маклюк О.Г., учитель трудового навчання Городнянської районної гімназії
Семеняко Н.А., учитель російської мови та літератури Городнянської районної гімназії
Буйна К.Г., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Калачник Г.В., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Концева Т.О., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Шоман Н.Ф., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Кисіль В.С., учитель української мови та літератури Городнянської районної гімназії 
Позняк Р.Ю., учитель математики, інформатики Городнянської районної гімназії 
Хомазюк Я.В., учитель фізики Городнянської районної гімназії 
Желдак Д.О., учитель інформатики Городнянської районної гімназії
Крамаренко Н.В., учитель англійської мови Городнянської районної гімназії
Котова Т.Ф., учитель англійської мови Городнянської районної гімназії
Середа Л.Є., учитель англійської мови Городнянської районної гімназії
Семенова С.М., учитель історії Городнянської районної гімназії
Полякова О.М., учитель історії Городнянської районної гімназії
Торін А.В., учитель фізичної культури Городнянської районної гімназії
Радомська Н.М., учитель ЗВ Городнянської районної гімназії
Хоменко С.М., учитель англійської мови Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Пилипенко Т.М., учитель англійської мови Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Денисенко Ю.В., учитель історії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Шарудило О.М., учитель математики Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Картовецька С.Ф., учитель математики Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Коновальчук Н.І., учитель математики Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Швець С.П., учитель фізики, інформатики Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Надточій Н.І., учитель біології Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Аліменко О.П., учитель хімії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Дудко В.М., учитель географії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Желдак О.О., учитель трудового навчання Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Шматок Л.Д., учитель української мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Проценко О.Г., учитель російської мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Головач О.М., учитель російської мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Коновальчук І.О., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Немилостива О.П., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Кашпур І.Л., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Олексієнко С.О., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Котенко О.І., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Нестеренко С.І., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Захарченко І.О., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Заяць С.С., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Федченко О.П., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Бугаєвська Т.В., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Солонець В.В., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Шатило Л.М., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Мельник Л.О., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Жадченко Л.І., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.
Мура С.О., учитель української мови та літератури комунального закладу «Городнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»
Макась Л.Г., учитель математики комунального закладу «Городнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»
Тоцька С.В., учитель математики, інформатики комунального закладу «Городнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»
Яцко О.М., учитель фізики комунального закладу «Городнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»
Кожем`яченко С.О., учитель математики Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Савенко Н.В., учитель історії та правознавства Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Пузирьова І.В., учитель російської мови та літератури Бурівської ЗОШ І-ІІ ст.
Романова В.М., учитель математики Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст.

Молоді спеціалісти

Антонович Н.А., учитель математики Городнянської районної гімназії
Клименко М.О., учитель англійської мови Городнянської районної гімназії
Кучерявенко В.В., учитель англійської мови Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст.    № 2
Стволова Я.С., учитель англійської мови Городнянської ЗОШ І ст.
Біла Ю.Г., педагог-організатор Городнянської ЗОШ І ст.
Шматок Ю.В., педагог-організатор ЦДЮТ
Розумовська К.І., учитель зарубіжної літератури В-Лиственської ЗОШ І-ІІІ ст.
Могилевець І.І., учитель української мови та літератури Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Нагорний М.В., учитель фізики, інформатики Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Бойко М.М., учитель інформатики, фізики Мощенської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Царенко С.В., учитель історії Мощенської ЗОШ І-ІІІ ст.
Зеленський А.М., учитель інформатики Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Алєйник А.В., учитель української мови та літератури Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Макаренко В.О.,  учитель англійської мови Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Майсюк Ю.В., педагог-організатор Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Єрмоленко М.С., учитель фізики, інформатики Бурівської ЗОШ І-ІІ ст.
Ільяс В.П., учитель математики, інформатики Дроздовицької ЗОШ І-ІІ ст.
Яцкова О.Ю., учитель англійської мови Дроздовицької ЗОШ І-ІІ ст.