Творча майстерня працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти

13 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І ст. відбулося засідання творчої майстерні працівників психологічної служби під керівництвом методиста з психологічної служби Панасевич С.В.  з проблеми: «Профілактики синдрому порушення уваги та гіперактивності у дітей молодшого шкільного віку за допомогою  арт-терапевтичних, ігрових та розвивальних технік»

В ході роботи творчої майстерні практичний психолог Городнянської ЗОШ І ст. Кожедуб Ігор Анатолійович презентував корекційну програму «Дитинка-живинка» та провів корекційне заняття для учнів 4-х класів з синдромом порушення уваги та гіперактивністю.

Після обговорення заняття методист з психологічної служби Панасевич Світлана Володимирівна познайомила присутніх з  методичними рекомендаціями для практичних психологів закладів загальної середньої освіти на тему: «Синдром порушення уваги та гіперактивність: як діагностувати та корегувати?» та рекомендувала використовувати їх у практичній роботі з дітьми які мають гіперактивні розлади та їх батьками.