Проведено засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби

«Нова українська школа - сучасний освітній простір. Місце та функції психологічної служби» під такою назвою 21 березня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА під керівництвом методиста з психологічної служби Світлани Панасевич пройшло чергове засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби Городнянського району.

Зустріч розпочалась із дискусії за круглим столом «Про роль психологічної служби у  реалізації реформи НУШ».

Панасевич С.В., методист з психологічної служби розповіла про особливості організації ранкових зустрічей в Новій Українській школі,  а Дрозд І.М., практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. провела ранкову зустріч «Мій настрій та мої емоції».

Також під час зустрічи Панасевич С.В. висвітлила проблему «Профілактика соціально-психологічних проблем серед учнів в умовах реформування освіти».

Цікавою для працівників психологічної служби стала участь у майстер-класі «Використання LEGO - технологій в роботі практичного психолога з молодшими школярами в НУШ» який провела Панасевич С. В.  Під час майстер-класу присутні мали змогу побути учнями 1 класу Нової Української школи та з великим задоволенням виконували вправи з використанням конструкторів LEGO DUPLO та LEGO SYSTEM.

Після завершення майстер-класу практичні психологи та соціальні педагоги обмінялися думками та враженнями з приводу побаченого та почутого.