Засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

5 квітня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ  І ст.  відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 2, 4 класів.  Засідання проходило згідно плану.

Було відвідано показовий урок математики у 4-Б класі,  вчитель  Солонець Валентина Вікторівна. Урок  проведений на високому методичному рівні, використано ІКТ, між предметні зв'язки. У класі створена відповідна атмосфера, яка сприяє навчанню та розвитку самостійності учнів.

Солонець В.В., учитель початкових класів, учитель вищої категорії, «старший учитель» Городнянської ЗОШ Іст. , презентувала свій досвід роботи  з проблеми «Самостійність на уроках математики» .

Гробок Т.А., учитель початкових класів,  учитель вищої категорії Переписької ЗОШ І-ІІІст., поділилася досвідом своєї роботи з проблеми «Організація самостійної роботи учнів у класах-комплектах».

Веркасова Н.М., учитель початкових класів, учитель вищої категорії Хоробицької ЗОШ І-ІІІст. розповіла про досвід своєї роботи з проблеми «Використання інноваційних технологій при проведенні уроків у початкових класах».

Хуторна Н.В., методист РМК, ознайомила з листом МОНУ від 27.03.18р. № 1/9-185 «Щодо проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти в 2017-2018 навчальному році».