Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я

15 березня 2018 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося  засідання районного  методичного об'єднання вчителів основ здоров'я з теми «Упровадження проекту «Вчимося жити разом» в освітній процес закладів загальної середньої освіти».

Показовий урок-тренінг у 7-В класі з теми: «Конструктивне розв'язання конфліктів»  провела Радомська Наталя Миколаївна, вчитель основ здоров'я, старший вчитель Городнянської районної гімназії. Слід зазначити, що урок-тренінг пройшов на високому методичному рівні. Вчитель продемонструвала досконале володіння інтерактивними формами та методами навчання, під час уроку використовувала ІКТ завдяки чому мета уроку-тренінгу була досягнута. Варто відмітити також, що урок-тренінг був підготовлений з використанням програми «Вчимося жити разом» з розвитку соціальних навичок учнів в основній та старшій школі у курсі «Основи здоров'я».

Після обговорення уроку-тренінгу методист РМК Панасевич Світлана Володимирівна, ознайомила присутніх з двокомпонентною моделлю підготовки вчителів основ здоров'я  та провела практичне заняття на он-лайн платформі проекту «Вчимося жити разом»  з метою  проходження он-лайн курсу з розвитку соціальних навичок за вищезазначеною програмою.