Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської Районної Державної Адміністрації

Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я

15 березня 2018 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося  засідання районного  методичного об'єднання вчителів основ здоров'я з теми «Упровадження проекту «Вчимося жити разом» в освітній процес закладів загальної середньої освіти».

Показовий урок-тренінг у 7-В класі з теми: «Конструктивне розв'язання конфліктів»  провела Радомська Наталя Миколаївна, вчитель основ здоров'я, старший вчитель Городнянської районної гімназії. Слід зазначити, що урок-тренінг пройшов на високому методичному рівні. Вчитель продемонструвала досконале володіння інтерактивними формами та методами навчання, під час уроку використовувала ІКТ завдяки чому мета уроку-тренінгу була досягнута. Варто відмітити також, що урок-тренінг був підготовлений з використанням програми «Вчимося жити разом» з розвитку соціальних навичок учнів в основній та старшій школі у курсі «Основи здоров'я».

Після обговорення уроку-тренінгу методист РМК Панасевич Світлана Володимирівна, ознайомила присутніх з двокомпонентною моделлю підготовки вчителів основ здоров'я  та провела практичне заняття на он-лайн платформі проекту «Вчимося жити разом»  з метою  проходження он-лайн курсу з розвитку соціальних навичок за вищезазначеною програмою.

 

comments powered by HyperComments
 


« повернутися до списку новин