Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

14 грудня 2017 року на базі ясла-садка №1 м. Городні відбулося засідання районного семінару-практикуму для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Інтегрований підхід до розвитку мови дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних педагогічних технологій».

Під час міні-лекції «Використання в освітньому процесі інноваційних методів мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку» вихователь-методист Редюк О.М. висвітлила питання організації роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників та впровадження інноваційних технологій в освітній процес закладів дошкільної освіти.

Практичний аспект засідання передбачив практичне проведення занять мовленнєвого спрямування у старших групах. Так, учасники семінару мали змогу переглянути комплексне мовленнєве заняття «Складання описової колективної розповіді за сюжетними ілюстраціями» (вихователь вищої категорії Тверда Н.Ю.) та спеціальне заняття з розвитку мови «Що в імені твоєму?» (вихователь вищої категорії Гордовенко С.М.).

Також у роботі семінару-практикуму взяли участь вчителі початкових класів Городнянської ЗОШ І ст.