Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Зарубіжна література»

    18 листопада 2019 року відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2020» у номінації «Зарубіжна література».

    Від Городнянського району у Конкурсі взяла участь Бредихіна Юлія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   В ході Конкурсу учасники проходили такі випробування: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології,  виконували «Практичну роботу» та «Методичний практикум».

    Виконуючи «Практичну роботу» конкурсанти проводили фрагменти  уроків з учнями 10, 11 класів під час яких продемонстрували володіння методиками аналізу, інтерпретації поетичного твору та показали доцільність використання обраних методів, прийомів.

    Під час   проведення «Методичного практикуму»  учасники Конкурсу підготували  технологічну картку, яка відображала тему, клас, етапи уроку, ключові та предметні компетентності, використання оптимальних методів, прийомів, форм, засобів уроку.

    За рішенням журі І (зонального) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Зарубіжна література» перемогу здобула Бредихіна Юлія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, тому на обласному етапі зону (Городнянської ОТГ, Городнянського та Ріпкинського району) буде представляти Юлія Миколаївна.

    Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської РДА щиро вітає Юлію Миколаївну та бажає їй натхнення, здоров’я і наснаги, нових звершень та перемог!

Методист РМК                                                Юлія КОЗАК« повернутися до списку новин