Засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

14 березня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ  І ст.  відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 1, 3 класів.  Засідання проходило згідно плану.

Було відвідано показовий інтегрований урок у 1-А класі (навчання грамоти( читання),  природознавство) вчитель  Федченко Ольга Петрівна. Урок сучасний, проведений на високому методичному рівні, глибоко продуманий кожен етап, враховані вікові особливості дітей. Цікаво було першокласникам. Велике задоволення отримали і присутні колеги.

Одним із основних завдань початкової школи є формування повноцінних мовленнєвих умінь та навичок, здатності до творчого самовиявлення, коли школяр постійно відчуває, що він цікавий як особистість. Період навчання дитини у 1 класі є особливо важливим: у цьому віці з ігрової діяльності поступово формується навчальна, яка вимагає від першокласників значного розумового напруження, більшої фізичної витривалості, вольових зусиль. Тому завдання вчителів – створити умови для усвідомлення дитиною життєвої необхідності навчання у школі.

Федченко О.П., учитель початкових класів, учитель вищої категорії, «старший учитель» Городнянської ЗОШ Іст. , презентувала свій досвід роботи  з проблеми «Розвиток  творчих здібностей учнів шляхом використання інтерактивних технологій».

Пушка В.П., учитель початкових класів,  учитель вищої категорії Тупичівської ЗОШ І-ІІІст., поділилася досвідом своєї роботи з проблеми «Розвиток творчих  здібностей  молодших школярів».

Хуторна Н.В., методист РМК, ознайомила з проектом наказу  МОНУ «Про затвердження, зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти» та попросила взяти активну участь у громадському обговоренні.