Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія»

    21 листопада 2019 року на базі Михайло-Коцюбинської гімназії  Чернігівського району відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія». Городнянський район на конкурсі представляв Силенко Микола Іванович, вчитель хімії Вихвостівської ЗОШ    І-ІІ ступенів. Всього в конкурсі взяло участь 5 учителів хімії, серед них представники М.Коцюбинської та Городнянської ОТГ, Городнянського та Чернігівського районів.

    В ході Конкурсу вчителі проходили такі випробування: контрольну роботу, практичну роботу та методичний практикум.

    При  написанні контрольної роботи учасники конкурсу показали рівень складової професійної компетентності.

    Володіння методикою  організації  дослідницько-пошукової діяльністі учнів та взаємодію учасників освітнього процесу конкурсанти продемонстрували  під час проведення фрагменту уроку.

    Захопливою та цікавою для конкурсантів була участь у методичному практикумі, який проходив у форматі проходження квесту. Під час методичного практикуму вчителі продемонстрували вміння використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми і засоби роботи, у тому числі й освітні інтернет-сервіси та платформи.

    Видовищним було виконання всіма учасниками конкурсу хімічного експеременту, який вони проводили потрапивши на  одну із  станцій квесту яка мала назву «Дослідницька».

    За рішенням журі І  туру конкурсу переможцем став Силенко Микола Іванович, вчитель хімії Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ступенів Городнянської районної ради.

    Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської РДА та методичний кабінет щиро вітає Миколу Івановича з перемогою та бажає успіхів на обласному етапі цього конкурсу.

Методист РМК                                                                                                     Світлана ПАНАСЕВИЧ« повернутися до списку новин