Засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району

19 квітня 2018 року на базі КЗ «Городнянська  спеціалізована школа - інтарнат І- ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів.  Засідання проходило згідно плану.19 квітня 2018 року на базі КЗ «Городнянська  спеціалізована школа - інтарнат І- ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів.  Засідання проходило згідно плану.

Колешко Н.А., провідний бібліотекар,   ознайомила з виставками, стендами, тематичними  поличками бібліотеки, брошурами, буклетами, з історією школи та бібліотеки, матеріалами  про  життя та творчість В.О.Сухомлинського.

Бібліотекарі ЗЗСО району відвідали показовий виховний захід: телепередача «Василь Олександрович Сухомлинський та його казки «Школи під голубим небом». Телепередача монтувалась  в різних студіях: «Інформаційній», «Творчій лабораторії дітей», «Театральній», «Поетичній» та «Мистецькій». Захід підготовлений спільно бібліотекарем та вчителями початкової школи.  Під час заходу учасники познайомились з життям і творчістю В.О.Сухомлинського, переглянули виставу «Казковий сон» у виконанні учнів початкових класів (за мотивами оповідань В.О. Сухомлинського «Зайчик і місяць» , «Маківка і джміль»).У залі була розгорнута виставка робіт учнів школи: малюнки, аплікації, аплікації-колажі, вироби з пластиліну та пальчиковий театр за участю дошкільнят.  Учні 3 класу Євміненко Олег, Васильєва Вікторія, Бабінець Михайло, Городній Дмитро презентували свої власні казки.

Всі учасники методичного об'єднання  зазначили, що захід був цікавий і пізнавальний, відкрив ще незнані сторінки з життя та творчості педагогічної діяльності великого педагога-гуманіста, письменника і поета В.О.Сухомлинського.

Хуторна Н.В., методист РМК, ознайомила з листом МОНУ від 11.04.18р. № 179-222 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України  21 лютого 2018 року №176».