06 листопада 2017 року Городнянська районна гімназія та Городнянська ЗОШ І ст. святкували свій перший ювілей – 10 років з Дня заснування.

Привітати педколективи та учнів цих навчальних закладів прийшли голова Городнянської райдержадміністрації Ященко Світлана Петрівна, заступник голови Городнянської районної ради Примак Григорій Григорович, начальник відділу освіти Гриценко Юрій Михайлович.

Цікавою була віртуальна подорож у минуле – демонстрація урочистостей у День відкриття Городнянської районної гімназії та Городнянської ЗОШ І ст.

На сьогоднішній день учнівський та вчительський колективи  підтвердили високе звання гімназистів – заклад входить у п’ятірку найкращих по області за результатами своєї роботи.

Наостанок учні Городнянської ЗОШ І ст. та гімназії привітали всіх присутніх святковим концертом.

Фотозвіт  - перейти за посиланням