Про проведення ІІ Всеукраїнського форуму «Ранній розвиток дитини- право кожного»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» з 8 до 9 червня 2018 року у м. Києві проводять ІІ Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини - право кожного».

До участі у заході запрошуються вчителі-практики закладів позашкільної, загальної середньої та дошкільної освіти, шкіл раннього розвитку різних форм власності, науковці, викладачі закладів вищої освіти.

У програмі Форуму – пленарні та секційні засідання, дискусійні майданчики, тренінги, майстер-класи, презентації, виставки тощо.

Під час проведення Форуму будуть розглядатись наступні питання: різниця раннього розвитку та раннього навчання, сучасні авторські методики, посібники та розвиючі ігри тощо.

Під час роботи Форуму працюватиме виставка «Країна дитинства». Участь у виставці можуть прийняти організації, які займаються питанням раннього розвитку дитини. Для кожного учасника виставки оргкомітет забезпечує виставку площу (два стенда 2м х 1м) та один стіл. Для участі у виставці необхідно до 29 травня подати заявку в довільній формі на електронну адресу: udmila@nenc.gov.ua.

За підсумками роботи Форуму буде виданий збірник матеріалів.

Для участі у заході необхідно до 1 червня ц. р. пройти онлайн-реєстрацію, заповнивши форму, за адресою: https://nenc.gov.ua/?page_id=8404 та подати методичні матеріали на електронну адресу: ludmila@nenc.gov.ua (тема листа – «Ранній розвиток») до 1 травня ц.р.

Статті в об’ємі 5-10-и сторінок повинні бути надруковані в текстовому редакторі Word шрифтом Times New Roman 14 pt. Параметри сторінки – формат А4 (210х297 мм) з полями: верхнє, нижнє – 20 мм, ліве – 30 мм, праве – 15 мм. Інтервал – одинарний. Файл з тезами подається без нумерації сторінок.

Назву необхідно друкувати великими літерами (шрифт 14) з вирівнюванням по центру. Справа під назвою тез – ім’я та по-батькові, прізвище авторів (повністю), нижче, через два інтервали симетрично тексту – повна назва закладу

Всі учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

Програма Форуму буде надіслана учасникам додатково.

Заїзд та реєстрація учасників – 8 червня до 13.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: маршрутним таксі № 558 або № 181 до зупинки «Мостицька».

Від`їзд – 9 червня після 14.00 год. Учасників Форуму просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Просимо взяти до відома, що витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Організаційний внесок за участь у роботі Форуму - 400 грн. Реквізити для оплати: ТОВ «Дивограй»,ЄДРПОУ 37508601, Р\р 26002060860938 в КФ ПАТКБ «Приватбанк» в м. Києві МФО 321842, адреса: 04108, м. Київ, пр-т Правди,64.

Детальна інформація – за тел.: 0 (44) 430-04-91, 0677998746 (заступник директора Кліменко Вікторія Іванівна); Наталія Бочарова, директорка Дитячого центру розвитку «ДивоГрай» (0688030264).

Директор НЕНЦ,

доктор педагогічних наук,