Терміново!!! Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та листа №1/9-222 від 11 квітня 2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року» з 16 квітня 2018 року на базі ІСУО та КУРС: Школи починається впровадження системи конкурсного відбору підручників.

1. Оновити програмне забезпечення КУРС:САЙТ та КУРС: ШКОЛА до актуально версії.

2. Отримати електронний цифровий підпис (далі ЕЦП) звернувшись до ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, або сформувавши  ЕЦП самостійно через систему самообслуговування ПРИВАТ24.

3. Свормувати замовлення підручників через програму КУРС:ШКОЛА, підписати власним  ЕЦП та передати базу даний до відділу освіти, або передати дані на портал ISUO.ORG через програму КУРС:САЙТ.

ІНСТРУКЦІЯ