Засідання РМО вчителів трудового навчання

Показовий урок у 8 класі з теми "Верстат для обробки металу як технологічна машина. Інструменти та прилади для виконання токарних робіт" провів старший учитель, учитель трудового навчання Хомазюк Ярослав Вікторович. Учні орієнтуються в будові токарно-гвинторізного верстата, наводять приклади його основних вузлів, порівнюють їх характерні ознаки, відповідно до призначення; дають характеристику основного інструмента для обробки металу на токарно-гвинторізному верстаті.

З професією токаря учнів ознайомила працівник Городнянського центру зайнятості Олеся Петрівна Беребера. Восьмикласники застосовували набуті знання на практиці під час виконання практичної роботи. Засідання РМО вчителів трудового навчання пройшло відповідно до плану роботи.