Відбулася спільна нарада-семінар керівників пришкільних таборів закладів загальної середньої освіти

16 травня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулася спільна нарада-семінар щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Про дотримання вимог санітарно-протиепідемічного режиму та організації харчування в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку а також вимоги до оформлення необхідної документації пришкільного табору з денним перебуванням розповіла Оксана Мельник, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби.

Провідний інспектор Городнянського РС УДСНС України Дмитро Скоробагатько ознайомив керівників пришкільних таборів із забезпеченням пожежної та техногенної безпеки під час організації та проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА Хмелевський Максим розповів про головні завдання оздоровчої кампанії 2019 року.

Методист з психологічної служби Городнянського РМК Світлана Панасевич розповіла про профілактику булінгу у літньому таборі.

Юлія Козак методист Городнянського РМК розповіла про особливості організації пришкільних мовних таборів.

Методист методичного кабінету відділу освіти міської ради Наталя Курицька розповіла про зміст, основні напрямки і форми виховної роботи та дозвілля дітей у пришкільних таборах, вимоги до ведення ділової документації.