Засідання РМО вчителів музичного мистецтва

16 листопада 2017 року на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів музичного мистецтва з проблеми "Духовне збагачення та розвиток гармонійної особистості засобами музичного мистецтва".

Показовий урок у 6 класі з теми "Співає хор" провела Лідія Іванівна Басович, яка ознайомила учнів з особливостями хорової музики, видами хорів та хоровими партіями, розташуванням голосів в хоровому колективі на сцені, характеристикою тембрів голосів; творчістю А. Веделя та С.Рахманінова.

Урок дуже насичений, з використанням мультимедійних засобів. Учні були досить активними та застосовували набуті знання про хорову музику у власній виконавській діяльності - дитячому аматорському хорі.

Засідання РМО вчителів музичного мистецтва відбулося згідно плану роботи.