Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

10-11 лютого 2018 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До участі в ІІ етапі конкурсу-захисту було направлено 5 робіт переможців  І етапу із закладів загальної середньої освіти району. А саме: «Історія городнянських кахель» учениці 10 класу Городнянської районної гімназії Анастасії Андрійшиної (керівник – учитель художньої культури Т.Цимбаліст); «Вплив державної влади на становлення православних церков в історії міста Городні Чернігівської області» учениці 10 класу Городнянської районної гімназії Лілії Лукашенко (керівник – учитель історії В.Лепень); «Розвиток шкільної освіти Городнянщини (кінець ХІХ - початок ХХ століття)» учениці 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Дарії Давиденко (керівник – учитель української мови та літератури О.Приходько); «Полігони твердих побутових відходів та їх вплив на навколишнє середовище» учениці 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Олени Пірак (керівник – учитель біології Н.Надточій); «Математичне моделювання в екології» учениці 9 класу Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлани Шабуні (керівник – учитель математики С.Кожем’яченко).

У ході конкурсу-захисту учасники презентували свої роботи у наукових секціях.

За тематикою роботи наших учасників розподілились за відділеннями: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 1; філософії та суспільствознавства – 2; математики – 1; екології та аграрних наук – 1.

Члени журі конкурсу-захисту перевірили й оцінили якість науково-дослідницьких робіт, їх захист конкурсантами, рівень навчальних досягнень учнів з базових дисциплін (контрольні роботи), надали аргументовані роз’яснення та рекомендації для учасників і керівників команд.

За рішенням журі ІІ етапу обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт переможцями стали Анастасія Андрійшина, Дарія Давиденко (нагороджені дипломами ІІ ступеня) та Лілія Лукашенко (нагороджена дипломом ІІІ ступеня). Олена Пірак та Світлана Шабуня нагороджені дипломами учасників конкурсу.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу. Висловлюємо слова глибокої подяки науковим керівникам за їх плідну роботу.

З тезами перемоців можна ознайомитись ТУТ