Відбувся районний семінар-практикум для вчителів основ здоров'я

25 квітня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся районний семінар практикум для вчителів основ здоров'я. У роботі семінару взяла участь методист ОІППО ім. К.Д.Ушинського Симонової Катерини Михайлівни.

Симонова К.М. відкриваючи семінар акцентувала увагу учасників семінару на активізацію впровадження проекту «Вчимося жити разом» за програмою з  розвитку життєвих навичок та  познайомила присутніх зі статистикою захворюваності в Чернігівській області та Городнянському районі на  ВІЛ/СНІДом та туберкульоз.

Учні 7 класів привітали вчителів та гостей флешмобом який присвячений дню  пам'яті  людей померлих від ВІЛ/СНІДу.

Учасники семінару відвідали «Маршрут безпеки» з профілактики ВІЛ/СНІДу, який підготувала вчитель  вищої категорії, старший учитель Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Швильова Олена Євгеніївна спільно з вчителями біології, соціальним педагогом та практичним психологом Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 для учнів 10 класів.

Методист з психологічної служби РМК Панасевич Світлана Володимирівна провела тренінг на тему: «Стрес і психологічна рівновага» для вчителів основ здоров'я закладів загальної середньої освіти. В ході тренінгу вчителі поглибили знання про стрес і його вплив на психологічну рівновагу а також створили «Дерево самоконтролю» з порадами, які можуть допомогти у ситуації стресу.