Відбувся психолого-педагогічний семінар

Зважаючи на випадки жорстокого поводження з дітьми та серед дітей  31 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами тренінгу для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників закладів загальної середньої освіти який провели методист  психологічної служби Панасевич Світлана Володимирівна та практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дрозд Ірина Миколаївна. Темою зустрічи була «Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу. Розв'язання проблеми насильства серед учасників освітнього середовища».

Під час семінару педагогічні працівники обговорили  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу», лист МОНУ «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу», познайомились з поняттям булінг, кібербулінг його формами та видами, а також за допомогою методу «мозкового штурму» визначили хто може стати жертвою булінгу.

Методист психологічної служби С.В. Панасевич познайомила присутніх з технологією реагування працівників закладу освіти на виявлені або встановлені факти булінгу.

В ході зустрічи  присутні також  стали учасниками ігор та вправ які можна використовувати у виховній роботі із запобігання  булінгу.

По завершенню семінару всі отримали методичні рекомендації підготовлені методистом психологічної служби  Панасевич С.В. з проблем «Організація роботи з розв'язання проблеми насильства серед учасників освітнього процесу» та «Профілактика булінгу як соціального явища у шкільному середовищі».

Психолого-педагогічний семінар пройшов відповідно до плану у  сприятливій психологічній атмосфері.

Методист психологічної служби                                                                                    С.Панасевич