Засідання творчої майстерні працівників психологічної служби

21 грудня 2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося засідання творчої групи працівників психологічної служби (практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти) з проблеми:  «Профілактика  та корекція  адиктивної та делінквентної  поведінки через формування лідерських якостей та залучення учнів до учнівського самоврядування» під керівництвом методиста з психологічної служби Панасевич С.В.

Показове тренінгове заняття з теми: «Робота в команді. Самоаналіз» провела практичний психолог Городнянської районної гімназії Мироненко Ю.М. Заняття пройшло на належному методичному рівні.

Після тренінгового заняття  Юлія Михайлівна зробила творчий звіт та познайомила практичних психологів і соціальних педагогів з досвідом та досягненнями у своїй роботі.

Також в рамках роботи творчої майстерні соціальний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Лавренко Т.В. познайомила присутніх з профілактичною програмою з попередження насильства над дітьми «Вчимо дитину захищатися (10-14 років) та провела вправу «Секретна амфора».

Фотозвіт можна переглянути в "Фотоальбомах"