Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Семінар-практикум директорів навчальних закладів району

30 листопада 2017 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено семінар-практикум директорів закладів освіти району з проблеми «Закон України «Про освіту». Від теорії до практики».

У заході взяли участь директори закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, методисти Городнянського РМК, фахівець з юридичних та кадрових питань відділу освіти Приходько Л.В., головний спеціаліст відділу освіти Оліфіренко І.Б. та голова Городнянської РО Профспілки працівників освіти і науки України Мироненко Г.М.

Відкрила роботу семінару Манченко В.Г., завідувач Городнянським РМК. Вона зазначила, що обговорення цієї надзвичайно актуальної педагогічної і загальнодержавної проблеми в сучасних умовах дуже важливе. Валентина Григорівна прокоментувала презентацію основних положень Закону України «Про освіту».

Головний спеціаліст відділу освіти Оліфіренко І.Б. зупинилась на необхідності і шляхах впровадження в практику роботи закладів освіти району норм Закону України «Про освіту».

На особливостях роботи з кадрами зупинилась Приходько Л.В.,  фахівець з юридичних та кадрових питань відділу освіти.

Багато практичних порад, роз’яснень, уточнень щодо нового Закону України «Про освіту» надав Мироненко Г.М., голова Городнянської РО Профспілки працівників освіти і науки України.

Підсумовуючи роботу, учасники відмітили важливість і доцільність проведеного семінару.

comments powered by HyperComments
 


« повернутися до списку новин