Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулося урочисте відкриття структурного підрозділу дошкільної освіти «Казка»

20 жовтня 2020 року відбулося урочисте відкриття структурного підрозділу дошкільної освіти «Казка» для дітей різновікової групи.

Відкриття дитсадка свідчить про те, що приклавши зусилля можна й гору посунути з місця. Так як відповідно до рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Деревинської сільської ради  від 20 грудня 2019 року «Про припинення діяльності одногрупового дошкільного навчального закладу на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ступенів шляхом ліквідації» заклад дошкільної освіти призупинив своє існування на 8 місяців, у зв’язку з неспроможністю фінансування сільської ради  на утримання дитячого садочка.

Згідно з рішенням  двадцять дев’ятої  сесії сьомого  скликання Городнянської районної ради  від 29 вересня 2020 року № 523 «Про затвердження Статуту Деревинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городнянської районної ради Чернігівської області» депутати Городнянської районної ради внесли зміни до Статуту Деревинської ЗОШ І-ІІІ ступенів для того, щоб фінансувати дитячий садок при  закладі загальної середньої освіти.

Не зважаючи на скрутне фінансове становище Деревинська сільська рада надала  кошти для харчування дітей до кінця поточного року.

На урочисте відкриття із подарунками  завітали голова Городнянської райдержадміністрації  Камко Денис Миколайович та завідувач сектору, культури, молоді та спорту Городнянської РДА Шпігар Світлана Володимирівна,  всі учасники освітнього процесу Деревинської загальноосвітньої школи та 11 вихованців закладу дошкільної освіти.

Директор закладу освіти та діти структурного підрозділу підготували святковий концерт для шанованих гостів.

Для вихованців дитячого садочку було відремонтоване  просторе світле,  приміщення. Був оновлений дитячий інвентар та дидактичний матеріал. Усі залишилися задоволені, а в дитячих очах не згасала іскринка щастя, адже вони повернулися у свій «дім радості», де будуть виховуватись, спілкуватися з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.