Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Городнянського району

29 жовтня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти.

На початку наради Генадій Мироненко, голова РО Профспілки ПО і НУ провів навчання для директорів з актуальних питань управлінської діяльності керівника закладу освіти в умовах реформування освіти.

Методист РМК Панасевич Світлана зупинилась на діяльності Державної служби якості освіти щодо здійснення інституційного аудиту у закладах освіти. Також під час наради методист познайомила присутніх з Положенням про освітнього омбудсмена та новим Порядком підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Козак Юлія, методист РМК познайомила присутніх з листом МОНУ «Про застосування державної мови в освітньому процесі». Також методист зупинилась на особливостях організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Дня писемності  у 2019-2020 н.р.

Завершилась нарада навчальним тренінгом з ділового мовлення, який провела Козак Юлія, методист РМК.