Відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів Городнянського району

29 листопада 2018 року на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Показовий урок природознавства  у 3 класі з теми «Рослинний світ»  провела вчитель початкових класів, вчитель І кваліфікаційної категорії  Дохлік Антоніна Василівна.

Це був урок – мандрівка з використанням ІКТ, проведений на належному методичному рівні. Під час уроку у класі була створена позитивна психологічна  атмосфера, яка сприяла навчанню та розвитку  учнів. Урок був цікавим, адже діти   розгадували ребуси, загадки,  розповідали вірші, слухали легенду, грали у вікторину.

Лопатко Інна Василівна, вчитель початкових класів, вчитель І кваліфікаційної категорії  Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст.,   яка у 2018-2019 н.р. працює за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, поділилася досвідом своєї роботи  з проблеми «Особливості організації ранкових зустрічей у 1 класі»

Методист РМК                                                                                                                       С.Панасевич