Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Засідання творчої лабораторії вчителів іноземної мови Городянського району

11 грудня 2019 року відбулося засідання творчої лабораторії вчителів англійської мови на базі Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ступенів з проблеми «Компетентнісний підхід в процесі реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти на уроках англійської мови».

Кравченко Юлія Володимирівна, вчитель  англійської мови Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ступенів підготувала показовий урок з учнями 5 класу з теми «My favourite food».

Урок пройшов на високому методичному рівні. Вчителем було вдало поєднано різні форми і методи роботи.

В ході уроку діти декламували вірші, весело підтанцьовуючи співали пісні про свою улюблену їжу, інсценізували діалоги. Вони проявляли сильний інтерес і велику активність, уважно стежили за презентованою інформацією.

Здобувачі освіти були повністю готові до участі в іншомовному спілкуванні. Вчитель розвивав в учнів навички творчої самостійної роботи, роботи у групах, парах, підвищував пізнавальну активність завдяки застосуванню методу проектних технологій.

Юлія Володимирівна  творчо підійшла до підготовки уроку. Вона використовувала інтерактивні вправи, які допомагали дітям ефективно повторити граматичні структури вивченої теми (I like…, I dislike…, I ate…, My favourite food is… ) та тренувати граматичні структури (there is/there are).

Вчитель не тільки показав свою майстерність, але й поділився досвідом роботи з проблеми «Впровадження віршів та пісень як засіб підвищення інтересу до вивчення англійської мови».

Методист РМК Козак Юлія Василівна довела до відома вчителів англійської мови інформацію щодо використання індивідуальних карток спостереження у 2 класі на уроці англійської мови.

Слід підкреслити, що засідання  творчої лабораторії вчителів англійської мови пройшло у легкій та невимушеній атмосфері.

Методист РМК                                                                                                                              Юлія КОЗАК