Начальник відділу освіти провів засідання колегії

Начальник відділу освіти Городнянської РДА Гриценко Юрій Михайлович провів засідання колегії відділу освіти.

На засіданні обговорено питання:

1. Про стан підготовки до нового навчального року й опалювального сезону закладів освіти району 2017-2018 н.р.

2. Про результати проведеної атестаційної експертизи освітньої дяльності дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Вихвостівської сільської ради.

3. Про підсумки оздоровчої кампанії дітей та учнівської молоді у 2017- році та перспективи і завдання щодо оздоровлення дітей у 2018 році.

4. Про хід виконання Закону України "Про звернення громадян" у відділі освіти та навчальних закладах району.

У ході активного обговорення вищезазначених питань членами колегії були прийняті відповідні рішення, які будуть доведені до керівників навчальних закладів.