Вітаємо переможця Інтернет-олімпіади

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017       № 841 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2017-2018 навчальному році» та листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти від 12.01.2018           № 2.2-98 «Про проведення у 2017-2018 навчальному році Очного (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій» з 05 по 09 лютого 2018 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка було проведено ІІ (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій.

До участі запрошувались учні, які стали переможцями на І (відбірковому) етапі. Всього область представляли 6 учасників: 5 учнів Чернігівських ЗНЗ та учень 9 класу Городнянської районної гімназії  Філоненко Ігор Русланович, який виступав за 10 клас.

За результатами випробувань Ігор зайняв І місце серед учнів 10 класів і був нагороджений дипломом І ступеня.

Також Філоненко Ігор є переможцем обласних олімпіад з інформатики та ІКТ (І місця).

Вітаємо Ігоря з перемогами, пишаємось ним та бажаємо успіхів у майбутньому.