18 грудня 2018 року відбулось спільне засідання методичного об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти

18 грудня 2018 року в одногруповому дошкільному закладі освіти на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., відбулось спільне засідання методичного об’єднання  для вихователів закладів дошкільної освіти Городнянського  району та Городнянської міської ради з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».

Колота Наталія Костянтинівна, директор-вихователь одногрупового дитячого садка на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. підготувала для своїх вихованців чарівне дійство-казку до Дня Святого Миколая.

Виховний захід був проведений на належному методичному рівні. Здобувачі освіти розповідали вірші, співали пісні, переглядали відеоматеріал  пісочної анімації. На святковому дійстві були присутні батьки, вчителі, гості.

Колота Н.К. підтримує тісний зв'язок із вчителями початкової ланки, тому 1 клас також брав активну участь у проведенні  заходу.

На гостину завітав Святий Миколай, який привітав усіх зі святом та пригостив діток солодкими подарунками.

Свято пройшло цікаво, всі присутні були щиро вражені чудовою програмою та виступом дітей. Адже  діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Після закінчення заходу Шалуха В.Б., завідувач зразкового історико-краєзнавчого музею при Хоробицькій ЗОШ І-ІІІ ст.   провела екскурсію. Огляд продемонстрував, що експозиції музею у закладі освіти є дієвим осередком освіти, навчально-виховної роботи, громадянського та патріотичного виховання, формування національної свідомості учнівської молоді.

Методист РМК                                                                                                            Козак Ю.В.