Методичне об’єднання вихователів на базі ясла-садка Тупичівської сільської ради

16 листопада 2017 року на базі ясла-садка Тупичівської сільської ради відбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти району з проблеми «Формування життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

Перед початком роботи головою новоствореної Тупичівської об’єднаної громади Л.М. Шовковою та завідувачем ясла-садка Н.Ф. Гомолею для учасників заходу було проведено екскурсію закладом, ознайомлено з досягненнями та перспективами розвиту ДНЗ, покращення матеріально-технічної бази.

Учасники методоб’єднання переглянули інтегроване заняття з пріоритетом національно-патріотичного виховання «У бабусиній світлиці» у старшій групі (вихователь Синютіс Зоя Боліславівна), під час якого разом з дітьми мали змогу потрапити у справжню народознавчу світлицю, ознайомитися з побутом  та культурою наших предків.

Вихованці закладу виявили неабиякі знання з української старовини, розповідали про національний одяг, вишивку, посуд, предмети вжитку; активно використовували народні прислів’я, приказки «Чим хата багата – тим і рада», «Без калини немає України», «Чесна праця – наше багатство», «Де сяє вишиття – там злагода і щасливе життя», «Буде хліб – буде і пісня» тощо.

Господиня світлиці Ганна Іванівна, бабуся одного з вихованців, провела для дошкільнят майстер-клас з ліплення вареників, після чого діти подарували їй музичні вітання. Насамкінець і діти, і учасники заходу поласували смачними варениками з сиром.

Після побаченого учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні, дали високу оцінку роботі педагогів ясла-садка, співпраці з батьківською громадськістю.

У теоретичній частині керівник методичного формування Т.В. Клименок  провела рубрику «У фокусі новітня технологія», ознайомивши присутніх із технологією «сторітелінгу».  Робота в підгрупах сприяла  практичному засвоєнню учасниками нових знань.