Семінар із національно-патріотичного виховання на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

На сьогодні в Україні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу.

На виконання Плану заходів реалізації Концепції національно-патріотичного виховання 16 листопада 2017 року на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар з проблеми «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді в процесі організації виховної роботи у закладі загальної середньої освіти». У роботі семінару взяли участь методист РМК Цимбаліст Т.С., заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори та педагогічний колектив школи.

У програмі семінару відбулося обговорення актуальних питань з організації національно-патріотичного виховання, а саме: система роботи Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. з національно-патріотичного виховання, проведення шкільного, участь у районному та обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), роль військово-патріотичного виховання як запорука успішної підготовкм учнівської молоді до служби в рядах Збройних Сил України на прикладі участі представників навчального закладу у Всеукраїнському вишколі «Джура Прикордонник» (з досвіду роботи).

Учасники семінару переглянули виховні години у 7 класі «Обереги мої українські» (кл.керівник Летута О.А.), у 1 класі «Вінок народних символів» (кл.керівник Пушка В.П.), у 4 класі «Моя Україна – вільна країна» (кл.керівник Пацук О.І.).

Емоційним наповненням семінару став загальношкільний виховний захід «Перлина Україна» (кл.керівник Пилипенко О.М.). Розпочався захід патріотичним флешмобом.

У школі працювала виставка дитячої творчості з патріотичної тематики.

Завершився семінар проведенням круглого столу «Виховання громадянина-патріота – сучасний український вимір».

Розширений фотозвіт