Засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів

19 лютого 2019 року на базі КЗ «Городнянський ліцей» відбулося засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів під керівництвом Панасевич С.В. методиста РМК з проблеми «Попередження, виявлення і подолання наслідків насильства та жорстокого поводження з дітьми».

Під час засідання працівники психологічної служби обговорили ЗУ «Про внесення змін  до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Методист з психологічної служби РМК Панасевич Світлана Володимирівна познайомила пристуніх з листом МОНУ «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань  запобігання і проотидії домашньому насильству та булінгу», а також з наказом МОНУ від 02.10.2018 року № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами».

Теоретичний блок відкрила соціальний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Лавренко Тетяна Володимирівна, яка розказала про шкільне насильство та його наслідки, а практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дрозд Ірина Миколаївна розповіла про психологічні та соціальні наслідки жорстокого поводження з дітьми.

Про роль психологічної служби у профілактиці  насильства та булінгу розповіла методист з психологічної служби Панасевич Світлана Володимирівна та відкрила практичний блок засідання і познайомила та провела  з учасниками вправи та ігри для розвитку емпатії.

Соціальний педагог Городнянської гімназії Мартинюк Ірина Олегівна продовжила практичний блок презентувала тренінгову програму «Організація роботи з розв'язання проблеми насильства в школі» та провела вправи .

Дякую всім за активну участь, а соціально-психологічній службі та адміністрації ліцею за гостинність!

Методист з психологічної служби                                                                                                                С.Панасевич