Cерпнева конференція

29 серпня 2018 року в залі засідань Городнянської РДА відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району. У роботі конференції взяли участь Тетяна Захарченко  – заступник   голови районної державної адміністрації та Григорій Примак – заступник голови районної ради.

Про досягнення освіти району в 2017-2018 навчальному році,  основні завдання та пріоритети на 2018-2019 навчальний рік  розповів начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Середа у своїй доповіді.

Лопатко Інна Василівна, вчитель початкових класів Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст. познайомила присутніх з актуальними питаннями впровадження концепції Нової української школи.

Досвідом роботи з обдарованими учнями в своєму навчальному закладі поділилась Ганна Сорока, вчитель фізики та математики Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст.

Про роботу з національно-патріотичного виховання шкільної молоді, та  про підготовку до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розповіла Оксана Лозбень, заступник директора з виховної роботи  Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Геннадій Мироненко, голова Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України представив своє бачення основних завдань профспілкової роботи в новому навчальному році.

Учасників конференції привітали Тетяна Захарченко заступник   голови районної державної адміністрації та Григорій Примак - заступник голови районної ради, вручили  грамоти і грошові винагороди учителям, які підготували переможців обласних олімпіад (Ганна Сорока, учитель фізики та математики Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст., Валентина Силенко, учитель української мови та літератури Автуницької ЗОШ І-ІІ ст.), та переможцю районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Українська мова та література»   (Оксана Мура, учитель української мови та літератури Переписької ЗОШ І-ІІІ ст.).

Педагогічним колективам Автуницької, Ільмівської та Куликівської ЗОШ І-ІІ ст. були вручені грамоти та грошові винагороди за якісну підготовку закладу до нового 2018-2019 н.р.

Також 11 педагогічних працівників району були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту за результатами атестації.

На виконання Концепції Нової української школи начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Середа передав директорам закладів загальної середньої освіти району у користування нові принтери, пристрої для ламінування, ноутбуки, планшети, спортивний інвентар.

Хвилюючим моментом для всіх присутніх було вшанування Валентини Стадник - вчителя початкових класів Макишинської ЗОШ І ст., яка багато років пропрацювла на освітянській ниві району та прийняла рішення піти  на заслужений відпочинок у цьому навчальному році.