Відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти

21 березня 2018 року на базі Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося чергове засідання практичних психологів закладів загальної середньої освіти за участі соціальних педагогів з проблеми: «Профілактика суїцидальної поведінки та залучення дітей і підлітків до небезпечних квестів».

В ході роботи практичний психолог Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. Любивець К.В., провела тренінгове заняття для учнів 9 класу «Ти-цілий світ» з профілактики суїцидальної поведінки та формування життєвих цінностей. Тренінгове заняття було проведене на належному методичному рівні,  практичний психолог продемонструвала гарне володіння різними методами взаємодії з дітьми, під час заняття використовувала ІКТ.

Проблему мережевої самотності і суїцидальних тенденцій підлітків у своїй доповіді висвітила методист з психологічної служби Панасевич С.В.

З особливостями організації профілактичної роботи з дітьми і підлітками які мають суїцидальні схильності  ознайомила працівників психологічної служби Дрозд І.М., практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Про інноваційні підходи щодо здійснення діагностики суїцидальної поведінки та перелік спеціальних психодіагностичних методик які рекомендовані для використання Міністерством освіти і науки України розповіла практичний психолог Городнянської районної гімназії Мироненко Ю.М.