Відбулося засідання школи молодого соціального педагога

06.12.2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося засідання школи молодого соціального педагога з проблеми: «Профілактика негативних проявів у поведінці дітей та підлітків».

В ході роботи соціальним педагогом районної гімназії Мартинюк Іриною Олегівною було проведено тренінгове заняття для учнів 7-8 класів на тему: «Залежність». Під час тренінгу учні дізнались що таке залежність її види та причини. Цікавим для дітей було виготовлення силуєта здорової людини.

Після тренінгового заняття методистом з психологічної служби Панасевич С.В. були висвітлені наступні питання:

1. Нормативно-правові документи, які регулюють діяльність соціального педагога.
  2. Комплект робочої документації соціального педагога закладу загальної середньої освіти.
  3.  Організаційні засади просвітницької роботи соціального педагога з педагогічним колективом.