22 березня 2018 року на базі ясла-садка №1 м. Городні відбулося засідання районного семінару-практикуму для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Інтегрований підхід до розвитку мови дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій».

Вихователі ЗДО району мали можливість закріпити та поповнити свої знання з питання мовленнєво-творчої діяльності як засобу розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку.

У ході засідання вихователь-методист ЗДО №1 Редюк О.М. ознайомила всіх присутніх з прийомами мнемотехніки під час мовленнєвого розвитку дошкільників, розширила досвід педагогів щодо використання інноваційних технологій у практиці роботи.

До уваги слухачів було представлено інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку у старшій групі №1 (вихователь вищої категорії Тверда Н.Ю.) за темою «Вивчення вірша Лесі Українки «На зеленому горбочку», під час якого діти удосконалювали граматичну правильність мови, вправлялись у виразному читанні віршованих творів, вивчили вірш за допомогою мнемотаблиці (прийом мнемотехніки), створили колективну творчу роботу – аплікаційну ілюстрацію до вірша Лесі Українки.