Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації

     На виконання доручення Прем’єр-міністра України  від 04.09.2020 № 37133/0/1-20  була здійснена перевірка щодо створення в закладах освіти району безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації в районі. Було організовано робочу групу з перевірки закладів освіти, до складу якої увійшли:

  • Шпігар С. В. – завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту Городнянської районної державної адміністрації.
  • Панчковський С. Б.  – завідувач Городнянським районним лабораторним відділенням Чернігівського міжрайонного лабораторного відділення ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України».
  • Мельник О. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
  • Грабовець Ю. В. – директор КЗ «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради.

   15 та 16 вересня керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти району ознайомлювали членів комісії зі станом приміщень та дотриманням протиепідемічних заходів.

   В ході перевірки серйозних порушень  щодо створення безпечного освітнього середовища у закладах не виявлено. Дирекція закладів отримали рекомендації по усуненню незначних недоліків.

   Автуницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  -  єдиний заклад, який бездоганно виконав усі рекомендації і створив безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу.

 « повернутися до списку новин