Відбулося ІІ засідання районного методичного об'єднання практичних психологів

16 листопада на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося чергове засідання районного методичного об'єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти під керівництвом Панасевич Світлани Володимирівни, методиста з психологічної служби, з проблеми: «Інноваційні підгоди щодо профілактики негативних проявів у поведінці дітей та підлітків».

В ході роботи РМО практичним психологом Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ровнік Євгенією Леонідівною було проведено тренінгове заняття у 6 класі на тему: «Формування адекватної самооцінки підлітків». Метою тренінгу було формування навичок самоаналізу, визначення особистісних сильних та слабких сторін, усвідомлення важливості прийняття свого «Я» з усіма перевагами і недоліками. Під час проведення заняття практичний психолог продемонструвала належний рівень фахової підготовки та володіння дієвими формами та методами взаємодії з учнями.

У зв'язку з тим, що нині серед учнівської молоді надзвичайно загостилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного методистом з психологічної служби Панасевич С.В., було висвітлено питання: «Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі».

Також, під час засідання РМО було заслухано доповідь з досвіду роботи практичного психолога Городнянської районної гімназії Мироненко Ю.М., з проблеми: «Особливості роботи з дітьми делінквентної (протиправної) поведінки».