Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Із фізкультурою дружити – здоровим жити !!!

25 лютого 2020 року відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» на базі Городнянського ліцею № 2.

Веселі старти були організовані та проведені  за сприянням  Національного олімпійського комітету України  та Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У заході взяли участь 9 команд  закладів загальної середньої освіти.

Кожна команда складалася із 8 учнів,  5-6 класів ( 4 дівчини та 4 хлопця).

Спортсмени, своїх команд, демонстрували спритність, влучність, уміння маневрувати м’ячем, гідно долати труднощі.

На спортивних змаганнях Городнянський район представляла  команда Вихвостівської гімназії, яка відчайдушно змагалася за перемогу в усіх запропонованих конкурсах. Учасники підтримували свою команду, проявляли  згуртованість, організованість, взаємовиручку та були  нагороджені  призами  учасників.

Кращий спортсмен школи Галай Дмитро, учень 9 класу Вихвостівської гімназії, відвідав Олімпійський урок та  одержав грамоту НОКУ.

Методист

КЗ «Центру з обслуговування

закладів освіти»                                                                                                             Юлія КОЗАК