Засідання школи молодого соціального педагога

12 квітня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося чергове засідання школи молодого соціального педагога з проблеми: «Особливості організації соціального супроводу та соціального патронажу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах».

В ході роботи методист з психологічної служби Панасевич С.В. ознайомила присутніх з новим Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», з листом Чернігівського ОІППО «Про організацію роботи з дітьми, які виховуються у сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах» та нормативно-правовою базою і  документацією по роботі з дітьми, які опинились у СЖО.

Лавренко Т.В., соціальний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 поділилась досвідом роботи з проблеми  «Організація соціального супроводу та патронажу соціально-незахичених категорій дітей».

Цікавим та змістовним був соціально-педагогічний практикум з проблеми: «Розвиток навичок соціального відновлення дитини-школяра» який провели Мартинюк І.О., соціальний педагог Городнянської районної гімназії та Панасевич С.В.  методист з психологічної служби.