Відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району

18 грудня 2018 року на базі Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Показовий урок математики у 3 класі з теми «Сполучений закон множення» провела вчитель початкових класів Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст.    І кваліфікаційної категорії Аніщенко Ольга Яківна.

На передодні 19 грудня – Дня Святого  Миколая урок математики перетворився  на чарівну казку під час якої діти стали помічниками Святого Миколая у розв'язанні математичних завдань.

Урок пройшов на належному методичному рівні, адже під час уроку вчитель вміло використовував різноманітні завдання,   враховував індивідуальні та вікові особливості здобувачів,  та  застосовував диференціальний підхід.

Аніщенко О.Я., вчитель початкових класів презентувала свій досвід роботи з проблеми «Формування усвідомленого ставлення учнів до навчання».

Панасевич С.В., методист РМК довела до відома присутніх  наказ МОНУ від 07.12.2018 року № 1362 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи»

Також учасники РМО мали змогу познайомитись з досвідом роботи педагога - організатора Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. Туровець Ольги Миколаївни, і переглянули музично-літературний колаж фрагментів із виховних заходів у виконанні учнів 6-8 класів.

Методист РМК                                                                                                            С.Панасевич