Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Нова українська школа: реалії та перспективи освітньої реформи

29 серпня 2019 року в залі засідань Городнянської РДА відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району.

Учасників конференції привітали Тетяна Захарченко -  заступник   голови районної державної адміністрації та Григорій Примак - заступник голови районної ради, вручили  Грамоту Городнянської районної державної адміністрації  і грошову винагороду директору Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст. Григоренко Наталії Вікторівні та Подяку Сереговій Світлані Василівні, директору Автуницької ЗОШ І-ІІ ст., за сумлінну працю на освітянській ниві та зразкове виконання посадових обов'язків.

Також Грамотами та Подяками Управління освіти і науки Чернігівської обласної  державної адміністрації були нагороджені: Шалуха В.Б., завідувач історико-краєзнавчого музею Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., Веркасова Н.М., вчитель інформатики Хоробицької ЗОШ  І-ІІІ ст., Мамай А.В., учитель трудового навчання та історії Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст., Голован С.Ю., учитель хімії та біології Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст., Новик О.А., учитель початкових класів Автуницької ЗОШ І-ІІ ст.

Про підсумки розвитку освітньої галузі у 2018-2019 навчальному році та перспективи впровадження реформи у  2019-2020 навчальному році  розповів в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Петро Буйний у своїй доповіді.

Про досвід роботи у Новій українській школі протягом 2018-2019 н.р. розповіла Качан Людмила Олександрівна, вчитель початкових класів Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст.

Серегова Світлана Василівна, директор Автуницької ЗОШ І-ІІ ст. підготувала доповідь з проблеми «Особливості організації освітнього процесу в малокомплектній школі в умовах освітньої реформи».

Досвідом роботи щодо організації основних  напрямків  правовиховної роботи з дітьми та підлітками поділилася класний керівник Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Григоренко Тетяна Іванівна.

Дрозд  Ірина Миколаївна,  практичний психолог Хоробицької ЗОШ  І-ІІІ ст. була  відзначена Подякою Управління освіти і науки Чернігівської ОДА за участь у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» з профілактичною програмою «Ти-цілий світ» (з профілактики суїцидальної поведінки).

Педагогічним колективам Деревинської,  Переписької, Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. були вручені грамоти та грошові винагороди за якісну підготовку закладу освіти до нового 2019-2020 н.р.

15 педагогічних працівників району були нагороджені Грамотами відділу освіти, молоді та спорту за результатами атестації.

3 педагогічні працівники були нагороджені грамотами та подарунками з нагоди ювілею та 50-річчя педагогічної діяльності.

Також Подяками відділу освіти були відзначені керівники пришкільних таборів за змістовну організацію відпочинку та оздоровлення дітей, якісний рівень проведення культурно-виховної роботи.

На виконання Концепції Нової української школи в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Петро Буйний передав директорам закладів загальної середньої освіти району у користування нові принтери та ноутбуки.

Лобода С.М., вчитель початкових класів Куликівської ЗОШ І-ІІ ст. привітала молодого спеціаліста Сакун Єлізавету Миколаївну, яка розпочне свою педагогічну діяльність у Лемешівській ЗОШ І-ІІІ ст. вчителем початкових класів.

Хвилюючим моментом для всіх присутніх було вшанування вчителів  початкових класів  Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Бондар Т.В.,  Реуцьку Н.С. та вчителя математики Переписької ЗОШ І-ІІІ ст. – Нечипоренко В.О., які багато років пропрацювали на освітянській ниві району та прийняли рішення піти  на заслужений відпочинок у цьому навчальному році.