Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Засідання РМО вчителів філологічних дисциплін Городянського району

19 вересня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА відбулося РМО вчителів філологічних дисциплін з проблеми «Актуальні питання викладання філологічних дисциплін на 2019 – 2020 н.р.».

Мура Оксана Володимирівна, керівник РМО  зробила аналіз та підбила підсумки роботи методичного об’єднання вчителів філологічних дисциплін  за 2018-2019 н.р., ознайомила учасників з листом МОНУ від  01.07.2019р. №1/11-5966 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році».

Також предметом обговорення був Новий український правопис його проблеми  й перспективи в умовах реформування Нової української школи. В ході якого почалася дискусія та полеміка щодо впровадження нових змін в правописі на уроках української мови.

Козак Юлія Василівна, методист РМК надала методичні рекомендації щодо проведення в 2019-2020 навчальному році всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Зарубіжна література».

Про нові підходи до викладання літератури в школі та буктрейлер як засіб розвитку професійної компетенції вчителів літератури розповіла методист РМК.

Кукта Валентина Григорівна, вчитель української мови та зарубіжної літератури Деревнської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася досвідом роботи з проблеми «Використання логічних схем та конспектів на уроках зарубіжної літератури». Доповідь виявилася змістовною і пізнавальною для всіх присутніх.

Учасникам заходу було запропоновано відчути себе в ролі учня та взяти участь у навчальному тренінгу «Ділове українське мовлення».

Методист РМК                                                                                        Юлія КОЗАК