Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!»

23 жовтня учні та вчителі Городнянської районної гімназії та Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 взяли участь у обласній патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!», що проходила у обласному молодіжному Центрі Чернігівської обласної ради, метою якої є привернути увагу молоді до війни, що відбувається на Сході країни та вшанувати героїв нашого часу, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність країни.

Юні екскурсоводи районної гімназії (Ховрич Іван,  Ватоліна Олена) та Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (Помісячна Оксана,  Авдієнко Кирило) провели для всіх присутніх екскурсію виставкою «Блокпост пам’яті». Старшокласники переглянули відеофільм «Аеропорт» про героїчну участь чернігівців у зоні проведення антитерористичної операції.

Учасники поспілкувалися із головою громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Миколою Шанським та Валентиною Найдьон, головою Городнянського осередку, які розповіли про героїв сучасності, наших земляків.

Учні мали змогу залишити свої враження від виставки «Блокпост пам’яті» на банері та у книзі відгуків.

Зустріч, у рамках програми, діти завершили флеш-мобом із вшанування загиблих воїнів на Сході країни.

На знак безмежної вдячності та скорботи за загиблими, всі учасники  заходу поклали квіти до Меморіальної стели,  загиблих учасників АТО.