Відбулася нарада директорів ЗЗСО Городнянського району

26 березня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Городнянської РДА була проведена нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Нараду розпочала заступник голови райдержадміністрації       Захарченко Т.В., яка представила керівникам ЗЗСО району виконуючого обов’язки  відділу освіти, молоді та спорту Буйного П.А., а також ознайомила присутніх із процесом децентралізації, медичною реформою та іншими актуальними проблемами сьогодення.

В.о. начальника Буйний П.А. надав інформацію щодо організованого закінчення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів початкової, базової середньої та повної загальної освіти.

Хмелевський М.М., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту повідомив про організацію оздоровлення дітей у пришкільних таборах району.

Панасевич С.В., методист РМК ознайомила присутніх з наказом Управління освіти і науки № 80 від 28.02.2019 «Про протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти області», про замовлення підручників для 2, 6, 11 класів, атестацію педагогічних працівників атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту та про проведення заходів присвячених 33 річниці Чорнобильської катастрофи.

Методист РМК, Козак Ю.В. підвела підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, надала методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов  у 2018-2019 н.р., ознайомила з внесеними  змінами до навчальних програм з історії України для 5-9 кл та 10-11 в ЗЗСО та щодо висвітлення питань створення Православної церкви України.