Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Городнянського району

29 листопада 2018 року на базі Переписької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Городнянського району.

Керівник РМО, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Мура Оксана Володимирівна, провела показовий урок з української літератури в 9 класі з теми «І.Котляревський «Наталка Полтавка». Почуття возвеличують людину». Урок пройшов на високому методичному рівні з використанням сучасних методів та прийомів, мультимедійних засобів.  Загалом на уроці панувала захоплююча, творча атмосфера, де і вчитель, і учні виступали учасниками і модераторами освітнього процесу.

Мура Оксана Володимирівна поділилася досвідом роботи з колегами  з проблеми «Розвиток  творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури».

Бредихіна Юлія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, висвітлила проблему «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках української мови та літератури шляхом використання іноваційно-комунікативних технологій». Доповідь виявилася цікавою, змістовною і пізнавальною для всіх присутніх.

Методист РМК                                                                                                                Козак Ю.В.