«Знай свої права й обов'язки, дитино!»

Під таким гаслом з 10 по 14 грудня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Городнянського району було проведено низку заходів для здобувачів освіти  у рамках Всеукраїнського тижня права.

Заклади освіти району провели  Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

Були проведені виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

З метою популяризації правових знань серед учнівської молоді вчителі  правознавства оформили виставки літератури про права людини.

Методист РМК                                                                                                           Ю.Козак