Заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології

20 лютого на базі Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття школи педагогічної майстерності вчителів біології закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання на уроках біології».

Показовий урок у 9 класі з теми «Мутаційна мінливість» провів Віктор Миколайович Павленко, учитель біології навчального закладу.

Учитель малокомплектного сільського навчального закладу врахував матеріально-технічне забезпечення школи, кабінету, навчальні досягнення учнів класу, використав ІКТ (комп’ютер, ноутбук) та відповідні форми й методи роботи, завдяки чому урок пройшов на належному рівні, мета уроку була досягнута.

Віктор Миколайович поділився з колегами досвідом роботи з питання «Розвиток критичного мислення на уроках біології» та розповів про позакласну роботу з предмета – участь учнівського, педагогічного колективів у масових еколого-натуралістичних заходах.

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів біології відбулося згідно плану роботи.