РМО вчителів суспільних дисциплін

Відповідно до плану роботи Городнянського районного  методичного кабінету на 2018-2019 н.р. 21 лютого 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів історії та правознавства на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.  з проблеми «Використання новітніх технологій продуктивного навчання спрямованих на розвиток інноваційної особистості».

Григоренко Т.І., вчитель історії та правознавства Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. провела показовий урок з історії у 8 класі на тему «Культура України наприкінці 50-х рр. XVII – на початку XVIIІ ст.».

Урок пройшов на належному методичному рівні. Вчитель поєднував сучасні та вже відомі методи й прийоми: історичний диктант, знаходження позитивного та негативного, «Ти – мені, я –  тобі», «Дерево очікувань», декламування презентацій виконаних учнями, кросворд тощо.

Члени РМО перенеслись у XVII ст. разом з учнями, були поглинені  в культуру 50-х рр. Очікування від уроку справдились. Вчитель володів всім необхідним матеріалом, постійно вів діалог з учнями. Учні  були активні,  працювали з творчою наснагою.

Керівник РМО вчителів суспільних дисциплін Марченко Н.А., вчитель історії та правознавства Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. зробила творчий звіт з проблеми «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії та правознавства». Наталія Анатоліївна впроваджує  в свою роботу медіаосвіту, тому що сучасні учні вже мало цікавляться традиційними уроками –  сьогодні вони надають перевагу інтерактивним технологіям.

Козак Ю.В., методист РМК ознайомила із завданнями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства.

В ході засідання вчителі ділилися досвідом, обмінювалися власними враженнями в сприятливій та доброзичливій атмосфері.

Після закінчення засідання РМО Шалуха В.Б., завідувач Хоробицького історико-краєзнавчого музею провела екскурсію для вчителів суспільних дисциплін району.

Методист РМК                                                                                                                                               Ю.Козак