Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської Районної Державної Адміністрації

Методичне об’єднання педагогів ДНЗ на базі Городнянського ДНЗ № 4

               

               24 жовтня 2017 року на базі Городнянського ДНЗ № 4 відбулось засідання районного методичного об’єднання педагогів дошкільних закладів з проблеми «Формування життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

               Керівник методичного формування Клименок Т.В. організувала захід у формі дружньо-ділової зустрічі, під час якої присутні ознайомилися з планом роботи МО, мали змогу поповнити свої знання з питань сучасних інновацій в дошкільній освіті, нових педагогічних технологій.

               Жваво, емоційно, по-діловому результативно пройшла дискусія на тему: «Як досягти балансу між традиціями та інноваціями». Неабиякий інтерес в учасників засідання пробудив виступ практичного психолога ДНЗ №4 Семко В.Г. з власного досвіду щодо впровадження відповідних технологій в роботі з дошкільниками та їх батьками.

               Апогеєм ділової зустрічі був перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку та національно-патріотичного виховання у старшій групі на тему «Україна – рідний дім», яке провели вихователь Артюшенко І.А. і музичний керівник Радченко О.М.. У ході заняття вихованці показали неабиякі знання про свою Батьківщину, її традиції, державні, народні та рослинні символи, вміння орієнтуватися на мапі України, працювати у групах, спільно викладаючи пазли із зображенням національного герба  та прапора.

              Протягом заняття відбувалось взаємопроникнення різних видів дитячої  діяльності – предметно-практичної, ігрової, музичної, пізнавальної тощо. Музичні номери у виконанні дітей, такі як: пісня «Рідний край, моя земля», вірш «Красивий, щедрий рідний край» та запальний танок «Гопачок» викликали щире захоплення в учасників методичного об’єднання, сприяли їх емоційному піднесенню.
 « повернутися до списку новин