Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА
КЗ "Центр з обслуговування закладів освіти"

Відбулося засідання психолого - педагогічної студії працівників психологічної служби Городнянського району

    10 вересня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту під керівництвом методиста з психологічної служби Світлани Панасевич відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії працівників психологічної служби Городнянського району, Городнянської, Тупичівської ОТГ  та працівників психологічної служби Городнянського ліцею з проблеми «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби у 2019-2020 н.р. в умовах Нової української школи».

    В ході зустрічи працівники психологічної служби опрацювали лист МОНУ № 1/9-462 від 18.07.2019 року «Про пріоритетні напрями роботи психологічної  служби у  2019 - 2020 н. р.», познайомились зі зразками типової документації та  з вимогами до експертизи психологічного і соціалогічного інструментарію.

   Також методист з психологічної служби окремо зупинилась на вимогах до планування річного плану роботи та познайомила з методичними рекомендаціями щодо впровадження циклограм діяльності працівників психологічної служби.

    Окремою темою для обговорення було винесено питання  організації методичної роботи з працівниками психологічної служби Городнянського району у 2019-2020 н.р. щодо реалізації проблеми «Підвищення рівня професійної компетентності практичних психологів та соціальних педагогів як умова забезпечення ефективної та якісної психолого-педагогічної допомоги учасникам освітнього процесу».

   Наприкінці зустрічи Світлана Панасевич провела гру «Чарівна скринька» під час якої працівники психологічної служби отримали мотиваційні повідомлення щодо подальшої роботи у новому навчальному році.

 

Методист з психологічної служби                                                                                      Світлана ПАНАСЕВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин